Alsóházban folytatjuk a rájátszást

Felnőtt csapatunk alulmaradt, ifjúsági csapatunk egy pontot hozott Mohácsról.

NBI/B női felnőtt – Nyugat – 17. forduló
Mohácsi TE 1888 – Gárdony-Pázmánd NKK 30-21 (16-10)

Nagyszerűen kezdtük a mérkőzést, gól, védés, jó visszarendeződés és védekezés, 5. perc 0-3 ide. Aztán jött a mélypont.. technikai hibáinkat és a fegyelmezetlenségünket kihasználva fordított a hazai csapat, 15. perc 8-4. Pados Mónika és Győrffy Réka törte meg a csendet és zárkóztunk fel 9-7-re, azonban nem tudtunk a mérkőzés további szakaszában átlépni a saját árnyékunkat, és a hazai csapat végig dominálva az első félidőt magabiztos 6 gólos előny harcolt ki a szünetre, 16-10.

Bízva abba, hogy a szünetben rendezzük a fejeket és a sorokat, hiszen 30 perc rengeteg idő a fordításra, azonban sajnos két hibával és egy kiállítással kezdtük a második félidőt, ami megadta a mérkőzésfolytatás alaphangulatát és motivációját. A hazai csapat szinte minden hibánkat saját előnyükké fordítottak, így a legnagyobb különbséggel zárták le a mérkőzést. Végeredmény: 30-21.

Ezzel a vereséggel felnőtt csapatunk az alsóházban folytatja küzdelmeit a bajnokság folytatásában, melyben 12 pontot viszünk magunkkal.