NBI/B Női Felnőtt – alsóházi rájátszás – 3. forduló
Tempo KSE – Gárdony-Pázmánd NKK 25-28 (13-11)
Helyszín: Gyál, Városi Sportcsarnok

Tempo: Petrovszki 7, Blazsek 6, Hegedüs 4, Vereszky 2, Pastoreková 2, Szijártó 2, Czuczu 1, Zente 1. – Tóth 11 védés

Gárdony: Győrffy 5, Hargitai 4 (4), Pados 4 (2), Szücs 4, Ágoston 3, Nagy 2, Becséri 2, Sárvári 1, Horváth 1 – Vajk 8 védés és 2 gól

Kiállítások: 2 ill. 5.
Hétméteres: 6/4 ill. 6/6.
Játékvezetők: Kovács-Sebők Stefánia, Réti Rebeka

Nagy Adrienn góljaival kezdődött a mérkőzés- melyre Blazsek és Hegedüs egyből válaszoltak, 5. perc 2-2. Pár technikai hiba és eladott labda becsúszott a szerkezetbe, melyet a hazai csapat ki is használt és négy gólos előnyt harcoltak ki, 20. perc 9-5. Ágoston, Győrffy és Becséri góljaival zárkóztunk 29. perc 11-11. A félidőt hazai oldalról Petrovszki és Czuczu szépítette, félidő 13-11.

Szücs és Hargitai szállt be nagyszerűen a mérkőzésbe, illetve Pados jól irányította a csapatot így sikerült a fordítás, a 41. percben vettük át először a vezetést 15-16. Az 50. percben új mérkőzés kezdődött, 20-20.

Vajk Eszter nem csak védéseket mutatott be, de kétszer is eredményes volt üres kapura, mely kulcsfontosságú volt, hiszen a 54. percben ez két gól előnyt jelentett. Az utolsó percekben Hargitai, Pados és Szücs nyugtatta meg a kedélyeket, majd a végeredményt Vajk Eszter állította be, 25-28.

Ezzel 3/3 az alsóházi rájátszás mérlegünk, tartva a tabella első helyét.
Jövőhéten a 2. helyezettet fogadjuk otthon.