Folytatódik az NBI/B-s bajnokság

Kis kényszerpihenő után újra színpadon felnőtt csapatunk. Hétvégén Tökölre látogatunk a Szent István SE otthonában.

Sajnos az őszi menetelés nem úgy sikerült, ahogyan terveztük és elgondoltuk. 13 mérkőzésből 3 győzelemmel és 10 vereséggel zártuk a 2022-es évet mellyel jelenleg 15. kiesést érő helyen állunk a tabellán.

Összegezve a bajnokság első felét és a tabella eredményünket, nem feltétlen tükrözi azt ami bennünk van. 10 vereségünkből négy pont mondhatni kötelező lett volna, emellett több olyan összecsapást engedtünk ki a kezünkből az utolsó 5-10 percben amit egy esetleges bravúrral behúzhattunk volna, gondolva ezalatt az itthoni Eger, Komárom és Pénzügyőr mérkőzésekre. Sajnos ez mint „ha” és „volna”.. de itt a lehetőség a pontok gyűjtögetésére.

5. Sárvári Krisztina 17 gól

A téli szünet után felnőtt csapatunk Budaörsön kezdte meg a felkészülését, ezúton is hálásan köszönjük az együttműködést és a segítséget.

Több mint a bajnokság fele, azaz 17 mérkőzés van vissza, tehát a csapatnak még bőven van lehetősége javítani és a tabellán feljebb kapaszkodni. Nehéz feladat ugyan, hiszen nagyon kiegyenlített a mezőny és minden fordulóban vannak meglepetés eredmények, de pontosan ezért emelt fővel és kemény munkával kell kimenni minden edzésre és mérkőzésre.

Vasárnap sem lesz egyszerű dolga senkinek, a jelenleg 9. helyen álló Szent István SE otthonába utazunk pontokért. Kemény összecsapásnak nézünk elébe.