Remek első félidő, de sajnos nem sikerült bravúrt hozni

Angyalföldön a tabella első otthonában léptünk pályára péntek délután. A mérkőzés elején kicsit kapkodtunk mi is és a Vasas csapta is. Egy-két helyzet kimaradt, illetve Csatlós a kapuban segített, hogy lépést tudjunk tartani a bajnokaspiráns ellen. Védekezésünk ezen az összecsapáson is rendben volt, támadásaikat a játékrész végére pontosítottuk így a félidőt egy egység előnnyel zártuk. Második félidőre kicsit bent maradtunk az öltözőben, elfogyni látszott az erő, ezt kihasználva a hazai gárda azonnal 4-5 gólra növelte előnyét. Jött is az időkérés azonban fizikálisan nem tudtuk felvenni a harcot így maradt a két pont a Sterbinszky Amália Kézilabdacsarnokban. Ettől függetlenül gratulálunk a lányoknak mert remekül helytálltak és nagyot küzdöttek.

NBI/B Női Felnőtt
Vasas SC – Gárdony-Pázmánd NKK 29-22 (10-11)
Gólszerzők: Kovács 5, Lukovics 4, Zámori 4, Becséri 3, Hamuth 2, Bártfay 1, Ágoston 1, Szücs 1, Kukucska 1.

Védés: Csatlós 13.