Vállalható eredmény az utolsó fordulóban

GÁRDONY-PÁZMÁND NKK-NEKA 17:21

Az őszi bajnokság utolsó fordulójában a Nemzeti Kézilabda Akadémia feltörekvő tehetségeit fogadták a gárdonyi lányok. Tudták, hogy nem lesz könnyű dolguk, hiszen korosztályos válogatottakat felsorakoztató csapattal álltak szemben.

Az első 10 percben nagyon kiélezett volt a küzdelem , ekkor 3:3 volt az állás, de a NEKA ekkor meglépett és sorozatban 4 gólt lőtt. Ezek mind a technikai hibáknak tudhatók be, ezt kihasználva lerohanásokból könnyű előnyt szereztek a vendégek. A szünetre sajnos nem igazán tudtak kozmetikázni az eredményen a tópartiak, de a második félidőt sokkal jobban kezdték és felzárkóztak 2 gólra. Az egyenlítés azonban elmaradt, mert a védekezés nem állt össze teljesen és a két sérült átlövő (Czucu, Karsai) góljai is hiányoztak támadásban. NEKA tovább növelte az előnyét, de ez a különbség még vállalható és remélhetőleg a tavaszi fordulóban már teljes létszámmal tudunk meglepetést okozni a Balaton parton