Nagyon fegyelmezett játékkal, magabiztos sikerrel zártuk a hetet.

NBI/B Női Felnőtt – alsóházi rájátszás – 2. forduló
Gárdony-Pázmánd NKK – PC Trade Szegedi NKE
33-21 (16-9)

Gólszerzők: Győrffy 7, Becséri 6, Sárvári 5, Bocsi 5, Ágoston 4, Hamuth 2, Szilágyi 2, Hargitai 1, Pados 1.

Nagyszerűen kezdtük a mérkőzést, a 6. percben jött is a vendég csapat időkérése, eredmény 4-0. Jó visszarendeződés, sok megállító fault, rendezett védelem mögött ismét jó kapusteljesítmény érkezett Vajk Esztertől! 9 gólt kaptunk az első félidőben, emellett 16-ot dobtunk, ami Becséri Kitti és Pados Mónika nagyszerű irányításának köszönhető, valamint Győrffy Réka, Ágoston Nóra és Bocsi Szonja hatékony játékuknak és helyzet kihasználásuknak.

A második félidő sem alakulhatott másképp, Becséri élte a játékok, Győrffy 7 kísérletből 7 gól dobott, Sárvári 6 asszisztból 5-öt gólra tudott váltani. Virincsik Anasztázia forgatni tudta a csapatot, így mindenki megkapta a játékperceit. Zámori Dorkát nem tudtuk még beküldeni, hiszen 1 éves kihagyás van a háta mögött, de ha az edzésmunkáját nézzük, akkor nem kell sokat várni erre a pillanatra! 🙂