A női kézilabda NB I/B 12. fordulójában húszgólos vereséget szenvedett a Gárdony-Pázmánd NKK a Szombathelyi KKA vendégeként.

Szombathelyi KKA-Gárdony Pázmánd NKK 35-15 (18-9)
SZKKA: Schneck (kapus) – Csire 2, Smid 3, Pődör 1, Schneider 8/3, Takács K. 2, Takács B. 6 cserék: Pálinkás, Jurik (kapusok), Ivanics 1, Cser, Szendrei 3, Horváth P. 3, Mayer M. 5, Virág, Bozzai 1. Vezetőedző: Füzesi Ferenc.Gárdony: Fekete D., Vártok (kapusok) – Németh N., Koncsik, Urfi 3, Szabó A. 1, Braun 1, Hamuth 3, Dublinszki 5, Selenka, Becséri A. 2. V.edző: Pánczél Barabás.
A bajnoki tabella második helyén álló Szombathelyi KKA elsöprően kezdett, míg a Gyebrovszki Zitát térdműtét, Flesser Dórát pedig sérülés miatt nélkülöző, 11 hadra fogható játékossal rendelkező gárdonyiak nem tudták felvenni a ritmust. A hazai-ak gyorsan eldöntötték a meccset, a 13. percben három, a 25. minutumban pedig már hat góllal vezettek a vasiak (15-9). A szünetre már kilencgólosra hízott a differencia. Fordulás után sem akadt momentuma a tóparti hölgykoszorúnak, szinte lövőhelyzetig sem jutottak a Fejér megyei lányok. A Szombathely lerohanásokkal operált s végül húszgólos csapást mért Pánczél Barabás csapatára, mely együttes a 2017-es esztendő utolsó mérkőzésén, szombaton 16 órakor a Győr U18-as gárdáját fogadja.