A csoport:
Venice Beach Girls – Bajos Csajok 2-0
Venice Beach Girls – Beach Angels 2-0
Venice Beach Girls – Tempo Lupa Donna Mamma 2-0
1-8 között
Venice Beach Girls – SZISE 2-0
1-4 között
Venice Beacg Girls – WallprintGuyz Budafok 2-0
Döntő
Venice Beach Girls – Tempo Lupa Donna Mamma 2-0
Major Dávid, vezetőedző:
Csapatunk nagy reményekkel vágott neki a hétvégének, hiszen a mezőnyt látva egyértelműen dobogós helyezést vártunk magunktól. A csoportkörben veretlenül végeztünk az első helyen, így mondhatni könnyen az elődöntőbe kerültünk. Az utolsó két mérkőzés izgalmai ellenére sikerült mindegyiket szettveszteség nélkül behúzni, így a csapat történetében először akasztottak aranyérmet a nyakunkba. Az elért eredmény mellett nagyon örülünk annak, hogy 15 csapattag is hozzá tudott tenni ehhez a sikerhez, illetve biztató, hogy a nehéz helyzetekben sem inogtunk meg, és mindig sikerült valamilyen módon a javunkra fordítani a mérkőzéseket. Mindezek ellenére azonban a helyén kell kezelnünk ezeket az eredményeket, és tovább dolgoznunk, hogy a jövőben is sikeresek lehessünk. A torna legjobb játékosa címet az egyben gólkirálynőként végzett Sárvári Krisztina érdemelte ki, akire nagyon büszkék vagyunk!
Sárvári Krisztina:
Az első Magyar Kupán szerzett ezüstérem után az volt a célunk, hogy kijavítsuk azokat a hibákat, amelyek akkor még visszatartottak minket. Úgy érezzük, ez most sikerült: veretlenül zártuk a tornát, és megszereztük az 1. helyet. Nagyon jó mérkőzéseket játszottunk a hétvége során. Voltak szoros összecsapások is, de mindenki végig küzdött azért, hogy csapatként a lehető legjobb teljesítményt nyújtsuk, és minden meccsen győztesen hagyjuk el a pályát. A csapat ezen a hétvégén remekül teljesített, és külön öröm, hogy végig egymást segítve, biztatva tudtunk játszani. Természetesen nem szabad elbíznunk magunkat, hiszen még sok munka vár ránk, de ha továbbra is ugyanilyen egységesek maradunk és támogatjuk egymást, nincs kétségünk afelől, hogy képesek leszünk hasonló eredményeket elérni a jövőben is. Külön szeretnénk megköszönni a szurkolóinknak, hogy ilyen szép számban kilátogattak és végig mellettünk álltak.

