Még minddig veretlenek a tóparti lányok

Pilisvörösvár KSK-Gárdony-PázmándNKK 16-25 (11:12)

Fekete, Vártok 1, Flesser 1, Némertz 2, Koncsik 1, Halmos, Urfi 5, Szabó 5, Braun 2, Dublinszki 3, Selenka 3, Piazza, Hamuth 1, Müller 1

Remek tavaszi rajtot vett a Gárdony-Pázmánd női kézilabda csapata az NB-I/B.ben. A tavasszal mindhárom mérkőzését megnyerte. A jól játszó Pilisvörösvárt otthonában győzték le imponáló játékkal. Kiváló játék, igazi csapat munka volt. Az első félidei kemény határozott helyenként gyors játék után, ahol. mindenki kiváló teljesítményt nyújtott , 11-12 volt az éredmény. A második félidőben aztán még határozottab,játékkal kiváló kapusteljesitménnyel magabiztos győzelmet aratott a vendég Gárdony-Pázmánd csapata.Figyelemre méltó,hogy a második félidőben jó védekezés mellet ismét csak öt gólt kapott a csapat. A csapat minden tagja megérdemli a dicséretet, hiszen egyként küzdöttek a sikerért.