Akárcsak az első fordulóban, most is a végjátékban voltunk kevesek..

NBI/B Női Felnőtt – Nyugat – 10. forduló
NEKA – Gárdony-Pázmánd NKK
27-21 (14-14)

Mi kezdtük a mérkőzést, melyet 35 másodperc elteltével Czuczu Frida góljával zártuk. Mindig jó így kezdeni egy összecsapást, ez látszott is a lányokon. A hazai fiatalok nagy tempót diktáltak és nem engedtek nagy távolságot a két csapat közé, Kellermann és Varga kézbe vette a gólgyártást, de nálunk Czuczu mellé csatlakozott még Győrffy, Pados, Nagy. 15. percben 8-8. Stabil védelem, mögötte jó kapusteljesítmény jellemezte mindkét oldalt, félidő: 14-14.

Második félidőt sajnos sok hibával kezdtük, eladott labda- technikai hiba- kapufa, ezt kihasználva a boglári csapat a 42. percre sikerült három góllal meglépniük, 20-17. Becséri hozta meccsbe a csapatot góljaival 50. perc 22-21. Sajnos ez is és Németh óriási hétméteres védési is kevés volt ahhoz, hogy átlendüljünk. Az utolsó tíz percben a csapat nem tudta egyetlen támadását sem góllal zárnia, fejben elfáradtunk és eladott labdáinkat a hazaiak könyörtelenül kihasználták gyorslerohanásaikkal, így kialakítva a végeredményt, 27-21.