23-26 (11-13)
Játékvezetők: Maródi, Novák

Gárdony-Pázmánd NKK: Becséri 10, Hrabovszky 4, Hamuth 4, Győrffy 2, Pados 2, Vörös 1.

Sylver OPS Szombathely U20: Horváth 8, Pődör B. 6, Kulcsár 4, Pődör R. 3, Forgács 2, Wald 2, Győri 1.

A papírformának megfelelően a szombathelyi fiatalok irányítottak a találkozó elején. Dinamikus gyors kézilabdát játszott a vendég csapat, mely a 13. percre négygólos előnyt kovácsolt számukra, 3-7. Virincsik Anasztázia ki is kérte idejét, ami fordulatot hozott a játékunkban. Hrabovszky Helga góljaival fordítottunk, ezzel a 22. percben 11-10. Ezt a lendületet sajnos a félidő végéig nem tudtuk megtartani, 30 perc játék után 11-13.

Hrabovszky Helga remek játéka 4 gólt hozott 4 kísérletből

A pihenőt követően nagyon jól jöttünk ki az öltözőből, fej-fej mellett haladtunk, remek helyzetkihasználással, jó kapusteljesítménnyel ismét kezünkben a vezetés, a 47. perc eredménye 20-17. Azonban az előző mérkőzést lemásolva ismét tíz percig nem sikerült támadásainkat góllal befejezni, így a fiatal szombathelyi gárda ezt kihasználva felzárkózott, s három találattal bizonyultak jobbnak a végjátékban. Végeredmény: 23-26.

Emellett dicséretet érdemel a csapat, hiszen 50 percig partiban voltak egy magasabb célokért küzdő Szombathellyel. Sajnos ha a kritikus periódusokat vesszük figyelembe, javítani kell a mérlegen, de napról-napra dolgozunk rajta, hogy legközelebb már pontokban is megmutatkozhasson.